Obóz 2022

Drodzy Rodzice, Harcerze. Mimo, że czas gorący, trwa służba i działania pomocowe czas pomyśleć o wakacjach. Poniżej link do zapisów.  https://forms.office.com/r/cZiwZCGUg8

Wypełnienie ankiety jest wstępnym zgłoszeniem na wypoczynek letni organizowany przez Hufiec ZHP Pruszków Szczep Harcerskich Drużyn Sokolich.

Będzie tworzył 3 podobozy:
– obóz dla harcerzy (Sokół i Sokolęta), termin  od 02 do 23 lipca (22 dni), koszt 1650 zł
– kolonię dla zuchów (Sokoliki),  termin  od 09 lipca do 22 lipca (14 dni), koszt 1150 zł – limit miejsc 25 – decyduje kolejność ostatecznego zapisu – wpłata zadatku.
– obóz dla harcerzy z 42 NS Skalny Sokół, termin  od 02 do 09 lipca (8 dni), koszt 800 zł (koszt będzie  indywidualnie dofinansowywany w ramach pozyskanej dotacji zgodnie z aktywnością śródroczną – zapraszamy do indywidualnej rozmowy z drużynową) – limit miejsc 20  decyduje kolejność ostatecznego zapisu – wpłata zadatku.

UWAGA! Wycena według cen na marzec 2022. Jeśli w miesiącach do czerwca ceny drastycznie jeszcze wzrosną zastrzegamy sobie możliwość  wzrostu opłaty za każdy wypoczynek o 100 zł. Decyzja czy cenę utrzymujemy będzie podana 1.06.

Wypoczynek będzie zlokalizowany w Wydminach  koło Giżycka. (Stanica „Pod bocianem” nad jeziorem Wydmińskim). Zakwaterowanie w namiotach. Pełne wyżywienie przygotowywane w obozowej kuchni. Węzły sanitarne zgodne z wymogami sanepidu. Obóz zorganizowany zgodnie z zaleceniami GIS na czas pandemii. Częściową odpłatność można pokryć z BONU TURYSTYCZNEGO jeśli ktoś jeszcze posiada na dane dziecko.

PO ZAPISIE – wypełnieniu arkusza ostatecznym zapisem jest wpłata zadatku w kwocie 200 zł na konto 23 1140 1010 0000 2412 8400 1013.
– Nazwa odbiorcy: Chorągiew Stołeczna ZHP Hufiec Pruszków,  ul. Jasna 2 , 05-804 Pruszków.
– Tytuł przelewu – DZSC zadatek na obóz/kolonię ……. imię nazwisko dziecka.

WPŁATY
– Zadatek 200 zł po wypełnieniu arkusza
– II rata do 30 maja w wysokości 300 zł
– III rata pozostała kwota do 15. czerwca

Karty uczestników składamy do15.06.

Dodatkowe informacje możecie uzyskać po wysłaniu zapytania do koordynatora HALiZ w SHDS: beata.pawelczynska@zhp.net.pl