Harcerska Akcja Letnia 2021

Drodzy Rodzice, Harcerze, Zuchy. Uruchamiamy zapisy na tegoroczn膮 akcj臋 letni膮!!!Cieszycie si臋? My bardzo i zaczynamy 偶y膰 perspektyw膮 lata na 艂onie przyrody bez odosobnienia i izolacji od grupy r贸wie艣niczej. Przygoda czeka na wszystkich ch臋tnych.

Mamy nadziej臋 偶e tak jak w zesz艂ym roku nie b臋dzie drastycznych, pandemicznych zakaz贸w i zn贸w sp臋dzimy cudowne chwile, tym razem w Puszczy Noteckiej. Tradycyjnie zapisujemy si臋 przez arkusz zapisu. Wype艂nienie ankiety jest wst臋pnym zg艂oszeniem na wypoczynek letni organizowany przez Hufiec ZHP Pruszk贸w.

Szczep Harcerskich Dru偶yn Sokolich b臋dzie tworzy艂 3 podobozy:
– ob贸z dla harcerzy (Sok贸艂 i Sokol臋ta), termin od 27 czerwca – do 18 lipca (22 dni), koszt 1450 z艂
– koloni臋 dla zuch贸w (Sokoliki), termin od 4 lipca – do 17 lipca (14 dni), koszt 1100 z艂
– ob贸z dla harcerzy z 42 NS Skalny Sok贸艂 , termin od 27 czerwca – do 4 lipca (8 dni), koszt 750 z艂 ( mo偶liwe ze koszt zostanie obni偶ony do 500 z艂 je艣li zostan膮 pozyskane dotacje).

Wypoczynek b臋dzie zlokalizowany w Puszczy Noteckiej w okolicach miejscowo艣ci Jeleniec nad jeziorem Kubek. Zakwaterowanie w namiotach. Pe艂ne wy偶ywienie przygotowywane w obozowej kuchni. W臋z艂y sanitarne zgodne z wymogami sanepidu. Ob贸z zorganizowany zgodnie z zaleceniami GIS na czas pandemii. Cz臋艣ciow膮 odp艂atno艣膰 mo偶na pokry膰 z BONU TURYSTYCZNEGO. PO ZAPISIE otrzymacie pa艅stwo informacj臋 mailow膮 o sposobie wp艂acie zaliczki, kt贸ra jest ostatecznym elementem niezb臋dnym do zapisania dziecka na wypoczynek. Dodatkowe informacje mo偶ecie uzyska膰 po wys艂aniu zapytania do koordynatora HALiZ w SHDS beata.pawelczynska@zhp.net.pl.

Do dzie艂a klikamy i zapisujemy si臋: https://forms.office.com/r/BixfM2R22n

Dodaj do zak艂adek Link.