Wycieczka do kina! Zapraszamy :) . Zgłoszenia w tym tygodniu do drużynowych

DATA: 24.10.2015, sobota

NA CO: Film „Mały Książę” na godz. 10.00 w „Kinotece” (PKiN)

KOSZT: bilet do kina 19 zł plus transport
– ZUCHY: łącznie 25 zł (bilet do kina plus dwa bilety WKD kupowane grupowo przez drużynowych)
– HARCERZE I KADRA: 20 zł bilet do kina (1 zł przeznaczone na potrzeby programowe Szczepu – będzie o wiele mniej kłopotu z wydawaniem reszty 🙂 ) + SAMODZIELNIE KUPIONE 🙂 dwa bilety WKD (jeden po 3 zł – ulgowy; bilet normalny kosztuje 4,80 zł)

ZBIÓRKA: 8.50 w sobotę na stacji WKD Pruszków z KUPIONYM JUŻ 🙂 biletemX2 (zuchom kupuje kadra). Proszę absolutnie się nie spóźniać. W mundurach. Jedzenie i picie we własnym zakresie. Gromada i drużyna z Nowej Wsi spotyka się o 8.45 na WKD w Nowej Wsi. Jedziemy pociągiem WKD startującym o 09.05 z Pruszkowa, a 08.59 z Nowej Wsi.

WAŻNE: proszę wziąć ze sobą legitymację szkolną/studencką! Zuchy oddają legitymację swoim drużynowym od razu po przyjściu na stację WKD.

POWRÓT: WKD Pruszków/Nowa Wieś ok. godz. 13.00

Do 22 października (czwartek) drużynowi muszą otrzymać wszystkie wpłaty i zgody Rodzica (zgody od niepełnoletnich członków Szczepu).

Przykładowa zgoda do druku:
Ja niżej podpisany ………………. wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………………………. w wycieczce do kina na film „Mały Książe” organizowanej przez Szczep Harcerskich Drużyn Sokolich dnia 24.10.2015 w Warszawie.
Data: ………………..
Podpis: …………….

ZGŁOSZENIA IMIENNE DO DRUHNY MONIKI DRUŻYNOWI DAJĄ DO KOŃCA TYGODNIA. 🙂

Dodaj do zakładek Link.