„Ułańska jesień” – wernisaż wystawy (dla harcerzy obowiązkowy!)

Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy poinformować,  że dzięki uprzejmości Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie oraz dzięki naszej współpracy z nieocenioną Główną Biblioteką Lekarską im. Stanisława Konopki w Warszawie organizujemy wystawę na temat patrona naszego Szczepu w Pruszkowie! Wernisaż wystawy „UŁAŃSKA JESIEŃ – gen. Bolesław Wieniawa-Długoszowski” odbędzie się w czwartek, 15 listopada o godz. 17.00. Zapraszamy mieszkańców Pruszkowa i okolic, miłośników historii oraz samego Wieniawy, zuchy, rodziców członków naszego Szczepu i sympatyków, harcerzy i instruktorów z Hufca Pruszków oraz wszystkich chętnych.

To nasza szczepowa cegiełka w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

UWAGA! Dla harcerzy ze Szczepu obecność obowiązkowa. 

Dodaj do zakładek Link.