馃挅鈿滐笍馃グ ZAKOCHAJ SI臉 W HARCERSTWIE 馃グ鈿滐笍馃挅

Oto nasz rozk艂ad jazdy na rok 2021/2022 i terminy pierwszych zbi贸rek! 馃檪

Uwaga! Na zbi贸rkach stosujemy wszelkie zalecenia ZHP dotycz膮ce bezpiecze艅stwa uczestnik贸w zbi贸rek opracowane na podstawie wytycznych GIS. W przypadku dobrych warunk贸w pogodowych 鈥 zbi贸rki b臋dziemy organizowa膰 na dworze, a w przypadku zbi贸rek w pomieszczeniu 鈥 b臋dziemy stosowa膰 dezynfekcj臋 r膮k, noszenie maseczek i wietrzenie sali. Niezb臋dne jest r贸wnie偶 wype艂nienie o艣wiadczenia covidowego przez Rodzica uczestnika zbi贸rki, b膮d藕 pe艂noletniego uczestnika.

SZKO艁A PODSTAWOWA NR 1 W PRUSZKOWIE:
鈥 39 Gromada Zuchowa 鈥濻okoliki鈥 (dru偶ynowa Maja Niewiadomska): soboty od 11.09., godz. 10:00 w siedzibie Szczepu (ul. Kraszewskiego 18).
鈥 40 Pruszkowska Dru偶yna Harcerska 鈥濵艂ode Sokol臋ta鈥 (dru偶ynowa pwd. Kinga M膮czy艅ska): soboty od 04.09., godz. 12:00 w siedzibie Szczepu (ul. Kraszewskiego 18).

SZKO艁A PODSTAWOWA NR 2 W PRUSZKOWIE:
鈥 39 Gromada Zuchowa 鈥濻okoliki-Macierz鈥 (dru偶ynowa: pwd. Kinga M膮czy艅ska): wtorki, godz. 17:00, hufiec (na ty艂ach SP 2, ul. Jasna 2).
鈥 40 Pruszkowska Dru偶yna Harcerska 鈥濻okol臋ta-Macierz鈥 (dru偶ynowa pwd. Marta Lipowska): poniedzia艂ki od 13.09., godz. 18:00, hufiec (na ty艂ach SP 2, ul. Jasna 2).

SZKO艁A PODSTAWOWA NR 3 W PRUSZKOWIE:
鈥 39 Gromada Zuchowa 鈥濵艂ode Sokoliki鈥 (dru偶ynowy: Maciej 艁ukaszewicz): pi膮tki od 10.09., godz. 16:30, na boisku SP3 (Al. Wojska Polskiego 34).
鈥 40 Pruszkowska Dru偶yna Harcerska 鈥濵艂ode Sokol臋ta鈥 (dru偶ynowa pwd. Kinga M膮czy艅ska): soboty od 04.09., godz. 12:00 w siedzibie Szczepu (ul. Kraszewskiego 18).

HARCERZE STARSI I W臉DROWNICY:
鈥 41 Pruszkowska Dru偶yna Harcerska 鈥濻ok贸艂鈥 – pion starszoharcerski (od 7 klasy SP) oraz patrol w臋drowniczy przy dru偶ynie (od 2 klasy szko艂y ponadpodstawowej) – (dru偶ynowa: Wiktoria Warzocha): pierwsza zbi贸rka dla w臋drownik贸w w 艣rod臋, 08.09., godz 19:00, natomiast pierwsza zbi贸rka dla harcerzy starszych w czwartek, 09.09., godz. 17:30. Kolejne zbi贸rki (zar贸wno wsp贸lne dla harcerzy starszych i w臋drownik贸w, jak i przeprowadzane oddzielnie) w 艣rody, godz. 17:30, w siedzibie Szczepu (ul. Kraszewskiego 18).

鈥濶IEPRZETARTY SZLAK鈥 鈥 DZIECI I M艁ODZIE呕 Z NIEPE艁NOSPRAWNO艢CI膭 鈥 ZESP脫艁 SZK脫艁 SPECJALNYCH W PRUSZKOWIE:

42 Pruszkowska Dru偶yna Harcerska 鈥濻kalny Sok贸艂鈥 (dru偶ynowa: hm. Beata Pawe艂czy艅ska), pierwsza zbi贸rka przy ognisku, sobota, 11.09., godz. 10:00 (ul. Szpitalna 51). Pozosta艂e zbi贸rki r贸wnie偶 w soboty, godz. 10:00 w ZSS (ul. Wapienna 2).

Dodaj do zak艂adek Link.