SOKOLI NIEZBĘDNIK GRUDNIOWY :)

– piątek, 14 grudnia, godz. 18:00 w SP1 Wigilia Szczepu. Prosimy o obuwie na zmianę i coś na stół. Kto co przynosi – ustalamy ze swoimi drużynowymi.

– niedziela, 16 grudnia pakowanie paczek na finał Mikołaja w hufcu o 10:00. Zapisy do drużynowych do piątku, 14.12

– niedziela, 16 grudnia o przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju w Warszawie dla lokalnych stołecznych hufców. Mamy o godz. 14:43 skm do Warszawy ze stacji w Pruszkowie. Proszę do piątku, 14.12 zgłosić się do swojego drużynowego.  Każdy ma mieć bilet ZTM 90minutowy x 2.

– 18 grudnia w Starostwie Powiatowym, o godz. 17:00 Hufiec będzie przekazywał BŚP. Chętne osoby np. dwie ze Szczepu proszone są o zgłoszenie się do drużynowych.

– W środę, 19 grudnia o 18:45 rozwożenie paczek na akcję „Zostań św. Mikołajem”. Zgłoszenia do piątku, 14.12 do drużynowych (obowiązuje harcerzy, którzy uczestniczyli w akcji ulotkowej z Bankiem Żywności, bądź tych, którzy będą pomagali w pakowaniu paczek)

– 20 grudnia – przekazanie Prezydentowi oraz mieszkańcom Pruszkowa BŚP, godz. 20:00, pl. Jana Pawła II w Pruszkowie. UWAGA! 14 grudnia, o godz. 17:00 w hufcu dh Klaudia prowadzi próby chóru przed wydarzeniem, żeby zaśpiewać na nim coś harcerskiego.

Po 20 grudnia do końca roku nie planowane są raczej żadne działania harcerskie. 5 stycznia, w sobotę, o godz. 10:00 Szczep ma wyznaczone sprzątanie hufca.

Dodaj do zakładek Link.