SHDS W ŚWIECIE TEATRU

Miło nam poinformować, że organizacja naszej wycieczki do teatru dobiega powoli końca

Przedstawiamy uprządkowane szczegóły:

TEATR GROMAD 39 I DRUŻYN 40:
– Teatr Baj „Świat Garmanna”, spektakl zaczyna się o 11, ale musimy jeszcze dojechać PKP
– koszt wyjazdu 40 zł (wpłaty ustalane u drużynowych, dh Monika musi mieć pieniądze w ręku w poniedziałek pod koniec dnia)
– ZBIÓRKA: niedziela, 29.03.2015, w mundurach, KURTKACH SZCZEPOWYCH, Z LEGITYMACJĄ SZKOLNĄ, o godzinie 09.00 na stacji PKP Pruszków, powrót ok. 13.30
– KONIECZNE: zgoda rodzica na wycieczkę do teatru przy sobie na PKP lub wcześniej dane drużynowemu
– Liczba osób: 37 (39 Sokoliki 0, 39 Wilczki Morskie 8, 39 Sokoliki-Macierz 20!!!, 40 Sokolęta: 3, Młode Sokolęta: 1, Sokolęta-Macierz 5)

TEATR 41 I KADRY SZCZEPU:
– Teatr Baj „Jeśli nie powiesz, kto będzie wiedział?”, spektakl zaczyna się o 18.00 ale musimy jeszcze dojechać PKP
– koszt wyjazdu: 20 zł teatr plus dwa bilety 90 minutowe kupione we własnym zakresie (ostatnie wpłaty 20.03.2015 w piątek na zbiórce, dh Monika musi mieć pieniądze w ręku w poniedziałek pod koniec dnia)
– ZBIÓRKA: niedziela, 29.03.2015, w mundurach, KURTKACH SZCZEPOWYCH, Z LEGITYMACJĄ SZKOLNĄ, o godzinie 16.00 na stacji PKP Pruszków (jedziemy KMką 16.11). Zbiórka jest na peronie przy kładce, ponieważ musimy wejść na początku składu – obecnie bilety ZTM są wyjątkowo honorowane przez KM, ale trzeba je pokazać konuktorowi.
– KONIECZNE: osoby niepełnoletnie – zgoda rodzica na wycieczkę do teatru przy sobie na PKP
– liczba osób: 19.