Nowy rozkaz komendanta Szczepu

Najnowszy rozkaz komendanta Szczepu, a w nim taki fragment: 

Druhny i Druhowie, Drogie Zuchy! Mijają pierwsze dwa miesiące roku harcerskiego 2018/2019. Cieszę się, że wróciliście z nową energią po wakacjach do harcerskiego działania. Dziękuję Wam za pierwsze wspólne działania w tym roku harcerskim zarówno na forum Szczepu, jak i w swoich własnych jednostkach. Jeśli cały rok będzie taki sam, jak ostatnie miesiące to wróżę nam dużo dobrego! Na ten nowy rok harcerski życzę sobie i Wam dużo harcerskiego rozwoju, zuchowej nauki przez zabawę, pamięci o tym, że bez braterstwa nie ma harcerstwa i wielu wspaniałych przygód! Życzę również powodzenia w zbliżającej się służbie podczas 1,2 i 11 listopada.

http://shds.pruszkow.zhp.pl/…/…/2018/10/L.-7-2018-SHDS-1.pdf

Dodaj do zakładek Link.