Najważniejsze szczegóły dotyczące zimowiska w Zwardoniu

Kochani Harcerze, Zuchy, Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy Wam plik, w którym podane są informacje, o której i gdzie jest zbiórka na wyjazd oraz na kiedy planowany jest powrót. Wypisaliśmy również rzeczy potrzebne do zabrania przez uczestnika. Znajdą tam Państwo wszelkie inne informacje, ważne pod względem formalnym i bezpieczeństwa naszych pociech 🙂

2016 HAZ warunki uczestnictwa

Zapraszamy serdecznie na stronę ELEKTRONICZNEJ KRONIKI NASZEGO ZIMOWISKA NA FACEBOOK’U! 🙂
W dniach 31.01-07.02.2016 będą mogli Państwo czytać tam wpisy dotyczące naszych przygód oraz oglądać zdjęcia i filmy – wszystko w zależności od warunków z internetem na miejscu 🙂 . Stronę mogą tez ogloądać osoby nie posiadające profilu na facebooku, z tym że nie mogą one komentować na stronie naszych wpisów.

Jak znaleść stronę:
wejść na facebooka i wpisać w wyszukiwarkę: Kronika Harcerskich Akcji Zimowych – SHDS Hufiec ZHP Pruszków

lub wejść w ten link: https://www.facebook.com/ZimowiskoMurzasichle2014/

Dodaj do zakładek Link.