Majówka – biwak SHDS

Komenda Szczepu zaprasza wszystkich instruktorów, harcerzy, zuchy a także…rodziców na biwak majowy podczas którego będziemy celebrować 10 rocznicę powstania SHDS. Biwak leśny, odpoczynek na łonie przyrody, ogniska, gry, integracja.

INFORMACJE: termin biwaku 4-6 maja 2018. Wyjazd o godz. 9 rano.

HARCERZE, ZUCHY: Miejsce biwaku to Puszcza Bolimowska Ośrodek turystyki kajakowej SOSENKA. Zakwaterowanie w domkach drewnianych.  (zabieramy własne śpiwory, menażki, niezbędniki, )

Koszt 170 zł.

Formą zapisu jest wpłata minimum 50 zł na konto ( Mbank 02 1140 1010 0000 2412 8400 1003) z tytułem – DSZC majówka …imię nazwisko dziecka. Dopłata całej kwoty do 15 kwietnia. Dysponujemy 60 miejscami- decyduje kolejność zapisu (wpłaty zadatku).

Uwaga. Koszt majówki dla wychowawców-instruktorów którzy będą realizować program i opiekować się uczestnikami szczepu, to 90 zł (zakwaterowanie +wyżywienie).

RODZICE: Jeśli macie ochotę możecie nam towarzyszyć podczas tego weekendu. Mamy dla Was możliwość zakwaterowania na tym samym terenie. Przygotowaliśmy ok 30 miejsc. Koszt zakwaterowania to 50 zł za dwie noce. Dojeżdżacie własnym transportem. Jeśli chcecie wykupić u nas posiłki to 40 zł za cały biwak. Rezerwacje miejsc oraz ew. dodatkowe informacje mailowo – beata.pawelczynska@zhp.net.pl, ;messenger lub telefonicznie

Pozdrawiam komendant biwaku hm. Beata Pawełczyńska.