Kontakt


KOMENDANT SZCZEPU:
hm. Monika Pawełczyńska-Ślusarczyk HR
tel. 509-634-435
e-mail: shds@pruszkow.zhp.pl, m.pawelczynska-slusarczyk@zhp.net.pl
facebook.com wpisując w wyszukiwarce imię i nazwisko

KOMENDANT KRĘGU STARSZYZNY I INSTRUKTORÓW:
pwd. Patrycja Pawlik HO
tel. 666-843-935
e-mail: patrycja.pawlik@zhp.net.pl 

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWY
41 PDH SOKÓŁ WĘDROWNY
dh Nataniel Kozak
tel. 790-379-037
e-mail: nataniel.kozak@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWY
41 PDH SOKÓŁ
dh Patryk Zając
tel. 513-343-992
e-mail: patryk.zajac@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
40 PDH SOKOLĘTA (szkoła nr 1)
dh Julia Szumer
tel. 518-320-647
e-mail: julia.szumer@zhp.net.pl 

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
40 PDH SOKOLĘTA-MACIERZ (szkoła nr 2)
pwd. Marta Lipowska
tel. 515-699-579
e-mail: marta.lipowska@zhp.net.pl

40 PDH MŁODE SOKOLĘTA (szkoła nr 3)
pwd. Kinga Mączyńska
tel. 884-306-998
e-mail: kinga.maczynska@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
39 GZ SOKOLIKI (szkoła nr 1)
dh Maja Niewiadomska
tel. 608-842-770
e-mail: maja.niewiadomska@zhp.net.pl 

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
39 GZ SOKOLIKI-MACIERZ (szkoła nr 2)
dh Wiktoria Warzocha
tel. 660-509-069
e-mail: wiktoria.warzocha@zhp.net.pl

39 GZ MŁODE SOKOLIKI (szkoła nr 3)
dh Maciej Łukaszewicz
tel. 882-829-227
e-mail: maciej.lukaszewicz@zhp.net.pl 

SKARBNIK SZCZEPU:
hm. Beata Pawełczyńska
tel. 509-443-699
e-mail: beata.pawelczynska@zhp.net.pl

KWATERMISTRZ SZCZEPU:
odkr. Przemysław Bort
tel. 519-768-428
e-mail: przemyslaw.bort@zhp.net.pl

Komentarze są wyłączone.