Kontakt


KOMENDANT SZCZEPU:

hm. Monika Pawełczyńska-Ślusarczyk HR
tel. 509-634-435
e-mail: shds@pruszkow.zhp.pl, m.pawelczynska-slusarczyk@zhp.net.pl
facebook.com wpisując w wyszukiwarce imię i nazwisko

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA 41 PDH SOKÓŁ WĘDROWNY
dh Hanna Marczak
tel. 504-733-995
e-mail: hanna.marczak@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWY 41 PDH SOKÓŁ
dh Patryk Zając
tel. 513-343-992
e-mail: patryk.zajac@zhp.net.pl

OPIEKUN:
pwd. Klaudia Sadowska
tel. 539-633-991
e-mail: klaudia.sadowska@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
40 PDH SOKOLĘTA-MACIERZ (szkoła nr 2)
dh Marta Lipowska
tel. 515-699-579
e-mail: marta.lipowska@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
40 PDH SOKOLĘTA (szkoła nr 1)
dh Julia Szumer
tel. 518-320-647
e-mail: julia.szumer@zhp.net.pl 

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWY
40 PDH MŁODE SOKOLĘTA (szkoła w Nowej Wsi)
pwd. Patrycja Pawlik HO
tel. 666-843-935
e-mail: patrycja.pawlik@zhp.net.pl 

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
39 GZ SOKOLIKI (szkoła nr 1)
dh Maja Niewiadomska
tel. 608-842-770
e-mail: maja.niewiadomska@zhp.net.pl 

OPIEKUN:
hm. Beata Pawełczyńska
tel. 796-440-990
e-mail: beata.pawelczynska@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
39 GZ SOKOLIKI-MACIERZ (szkoła nr 2)
pwd. Kinga Mączyńska
tel. 884-306-998
e-mail: kinga.maczynska@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU – DRUŻYNOWA
39 GZ WILCZKI MORSKIE (szkoła w Nowej Wsi)
dh Jagoda Sikora
tel. 539-991-686
e-mail: jagoda.sikora@zhp.net.pl

OPIEKUN:
pwd. Karol Niciński
tel. 501-018-464
e-mail: karol.niciński@zhp.net.pl

Z-CA KOMENDANTA SZCZEPU, WEBMASTER STRONY:
pwd. Piotr Tomaszewski
tel. 693-911-537
e-mail: piotr.tomaszewski@zhp.net.pl

SKARBNIK SZCZEPU:
hm. Beata Pawełczyńska
tel. 796-440-990
e-mail: beata.pawelczynska@zhp.net.pl

KWATERMISTRZ SZCZEPU:
odkr. Przemysław Bort
tel. 519-768-428
e-mail: przemyslaw.bort@zhp.net.pl

Komentarze są wyłączone.