Kapituła Stopni Wędrowniczych


Witajcie na stronie naszej Kapituły!
Oto członkowie KSW oraz kontakt:

– phm. Arkadiusz Mioduszewski HO – szef
tel. 500 391 008
e-mail: ksw.shds.pruszkow.zhp@gmail.com

– phm Beata Mioduszewska HO
–  pwd. Daria Madeja HO

Poniżej przedstawiamy Wam „otwarcie próby HO lub HR krok po naramiennikwedrowniczy1kroku:

 

Otwarcie próby:

W celu otwarcia próby na HO lub HR zapoznaj się najpierw z wymaganiami na stopień (KLIKNIJ TUTAJ). Następnie musisz wybrać sobie Opiekuna próby i umówić się z nim na spotkanie. Wspólnie z Opiekunem musisz ułożyć program próby i zapisać go w Karcie próby. Jeżeli już macie pomysł na próbę i wiecie jak ją skonstruować, zgłoś do KSW zamiar otwarcia próby. Na górze strony znajdziesz namiary na członków KSW.

 

Pierwsze spotkanie:

Odezwiemy się do Ciebie i zaprosimy wraz z Twoim opiekunem na pierwsze spotkanie. Pamiętaj, aby wypełnioną Kartę próby przesłać na adres Kapituły, co najmniej tydzień przed terminem spotkania.

 

Spotkania w trakcie próby:

To zależy w dużej mierze od Ciebie. Na pewno będziemy chcieli spotkać się z Tobą, co najmniej raz, aby zobaczyć „jak Ci idzie”. Jeżeli będziesz miał jakiś problem lub będziesz chciał porozmawiać to daj znać, a umówimy się na spotkanie

 

Spotkanie kończące próbę:

Po zrealizowaniu zadań próby zgłoś nam chęć zamknięcia próby. Umówimy się z Tobą i Twoim Opiekunem na spotkanie. Treść spotkania będzie uzależniona od tego, co prześlesz nam w swoim sprawozdaniu. Pamiętaj, aby sprawozdanie przesłać nam co najmniej tydzień przed spotkaniem.

 

TU ZNAJDZIESZ bardziej szczegółową Procedurę realizacji próby na stopień wędrowniczy.

Zapoznaj się z nią, znajdziesz tam na pewno więcej wskazówek i informacji co do przebiegu próby.

 

Zobacz też:

 

Regulamin Kapituły

Karta próby  HO 

Karta próby  HR  

 

UWAGA! Karta próby jest w pliku .doc, tak, żebyś mógł swobodnie ją edytować i wysyłać. Możesz dodawać/usuwać liczbę tabelek w zależności od potrzeb Twojej próby. W linijce „CEL” proponujemy zacytować punkt z wymagań na stopień + ewentualną argumentację. Zadanie stwórz takie, by móc wykazać się na danym polu! :-))


Komentarze są wyłączone.