Harcerska Akcja Letnia 2021

Drodzy Rodzice, Harcerze, Zuchy. Uruchamiamy zapisy na tegoroczną akcję letnią!!!Cieszycie się? My bardzo i zaczynamy żyć perspektywą lata na łonie przyrody bez odosobnienia i izolacji od grupy rówieśniczej. Przygoda czeka na wszystkich chętnych.

Mamy nadzieję że tak jak w zeszłym roku nie będzie drastycznych, pandemicznych zakazów i znów spędzimy cudowne chwile, tym razem w Puszczy Noteckiej. Tradycyjnie zapisujemy się przez arkusz zapisu. Wypełnienie ankiety jest wstępnym zgłoszeniem na wypoczynek letni organizowany przez Hufiec ZHP Pruszków.

Szczep Harcerskich Drużyn Sokolich będzie tworzył 3 podobozy:
– obóz dla harcerzy (Sokół i Sokolęta), termin od 27 czerwca – do 18 lipca (22 dni), koszt 1450 zł
– kolonię dla zuchów (Sokoliki), termin od 4 lipca – do 17 lipca (14 dni), koszt 1100 zł
– obóz dla harcerzy z 42 NS Skalny Sokół , termin od 27 czerwca – do 4 lipca (8 dni), koszt 750 zł ( możliwe ze koszt zostanie obniżony do 500 zł jeśli zostaną pozyskane dotacje).

Wypoczynek będzie zlokalizowany w Puszczy Noteckiej w okolicach miejscowości Jeleniec nad jeziorem Kubek. Zakwaterowanie w namiotach. Pełne wyżywienie przygotowywane w obozowej kuchni. Węzły sanitarne zgodne z wymogami sanepidu. Obóz zorganizowany zgodnie z zaleceniami GIS na czas pandemii. Częściową odpłatność można pokryć z BONU TURYSTYCZNEGO. PO ZAPISIE otrzymacie państwo informację mailową o sposobie wpłacie zaliczki, która jest ostatecznym elementem niezbędnym do zapisania dziecka na wypoczynek. Dodatkowe informacje możecie uzyskać po wysłaniu zapytania do koordynatora HALiZ w SHDS beata.pawelczynska@zhp.net.pl.

Do dzieła klikamy i zapisujemy się: https://forms.office.com/r/BixfM2R22n