BIWAK MAJOWY – SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

TERMIN: 3-5 maja

WYŻYWIENIE: śniadania, obiady x 3 i kolacje wliczone w cenę biwaku

MIEJSCE: Ośrodek Szkolenia Wolontariuszy w Starej Dąbrowie. Adres: Stara Dąbrowa 17. 05-155 Leoncin

DOJAZD: Prosimy, aby zjechać na miejsce biwaku między 10:00, a 12:00 najpóźniej. Uwaga! Ci, którzy nie mają jeszcze wyznaczonego transportu – bez obaw! Jutro (wtorek, 29 kwietnia w ciągu dnia) podamy informację, kto do kogo jest przydzielony.

POWRÓT: wyjeżdżamy z Ośrodka między 14.00, a 15.00. O godz. 15.00 najpóźniej. Kwestia z przydzieleniem transportu, jak w poprzednim punkcie.

PIĄTKOWI GOŚCIE: zapraszamy serdecznie rodziców do spędzenia z nami piątkowego dnia z takim podkreśleniem, że zuchów i harcerzy obowiązują zajęcia programowe  . Ale nie zabraknie wśród nich chwili na wspólny, leśny relaks.  Zapraszamy RODZICÓW, GOŚCI, PRZYJEZDNYCH HARCERZY I INSTRUKTORÓW SZCZEPU  na wspólne ognisko, które rozpocznie się o godz. 19:00 w piątek 3 Maja.

RZECZY DO ZABRANIA:
– śpiwór (mamy łóżka bez pościeli),
– karimata – DLA CHĘTNYCH, nieobowiązkowa (przyda się w leśnych warunkach podczas zajęć w plenerze),
– kubek (bo picia w ciągu dnia),
– mundur, koszulka szczepowa i kurtka szczepowa kto ma (obowiązkowo!),
– przybory higieniczne (kosmetyczka, ręcznik), rzeczy do spania, bielizna i ubranie na zmianę,
– płaszcz przeciwdeszczowy, ciepła bluza, kapcie na zmianę,
– jedne porządne buty na niepogodę, a drugie lekkie na ciepły dzień, lub w razie przemoczenia pierwszych 
– śpiewnik jeśli ktoś ma,
– dobry humor!
– Nie bierzemy menażek i sztućców – naczynia zapewnia ośrodek.

W momencie Waszej podróży do ośrodka kierowcom w dotarciu do celu może pomóc druhna Beata Pawełczyńska, która będzie na samym początku biwaku. Osoba cały czas będąca na miejscu – komendant biwaku – druhna Patrycja Pawlik będzie pod telefonem i w razie potrzeby można się z nią stale kontaktować.Numery telefonów do uzyskania u drużynowych.

Pozdrawiamy
Kadra Szczepu

Dodaj do zakładek Link.